Türk Veteriner Hekimleri Birliği

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

26 Nisan 2015 akşamı saat 19:30'da Hilton Otel de Dünya Veteriner Hekimler günü münasebetiyle düzenleyeceğimiz akşam yemeğimize eşlerinizle birlikte davetlisiniz. Katılım için 17 Nisan 2015 tarihine kadar rezervasyonlarınızı Odamızın 2226109 nolu telefonuna bildirmeniz rica olunur.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Kayseri Veteriner Hekimler Odası olarak Rodisson Blu otelde bayan veteriner hekimler için kahvaltılı etkinlik düzenlenecektir.Bayan veteriner hekimler davetlidir.
2015 yılına ait,klinisyen veteriner hekimlerin kliniklerinde bulundurması zorunlu olan ücret tarifesini Oda Hizmet Binamızdan temin etmeleri rica olunur.
Kayseri Veteriner Hekimler Odası Hizmet Binasında, üyelerimize aidat ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla pos makinesi hizmete girmiştir.
2015 yılında geçerli olacak kamu dışında çalışan veteriner hekimlerin aylık ücretleri ve yıllık üyelik aidatları TVHB TARAFINDAN BELİRLENMİŞTİR.
2015 yılı için Kayseri Veteriner Hekimler Odası olarak bastırdığımız KAVHO amblemli oda takviminizi Oda Hizmet Binasından alabilirsiniz.
Kayseri Veteriner Hekimler Odası Hunat Camiinde milli şairimiz veteriner hekim Mehmet Akif Ersoy'un 78.ölüm yıldönümü münasebetiyle Mevlid-i Şerif okuttu.
Ultrasonografi kursuna katılan kursiyerlerin sertifikaları hazırlanmıştır.Oda Hizmet Binamızdan sertifikalarınızı alabilirsiniz.
2015 Yılı Hayvan Hastalık Ve Zararlıları İle Mücadele Proğramı kapsamında büyükbaş hayvanlara aşılama programına katılmak isteyen meslektaşlarımız ekteki dosyada bulunan gerekli yerleri doldurup, imzalayarak 17.11.2014 tarihine kadar Odamıza teslim edilmesi gerekmektedir.
Büyükbaş hayvanlarda küpeleme programına katılmak isteyen meslektaşlarımız ekteki dosyada bulunan gerekli yerleri doldurup, imzalayarak 17.11.2014 tarihine kadar Odamıza teslim edilmesi gerekmektedir.
 4 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret99638
Hava Durumu