Türk Veteriner Hekimleri Birliği

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

2015 yılı için Kayseri Veteriner Hekimler Odası olarak bastırdığımız KAVHO amblemli oda takviminizi Oda Hizmet Binasından alabilirsiniz.
Kayseri Veteriner Hekimler Odası Hunat Camiinde milli şairimiz veteriner hekim Mehmet Akif Ersoy'un 78.ölüm yıldönümü münasebetiyle Mevlid-i Şerif okuttu.
Ultrasonografi kursuna katılan kursiyerlerin sertifikaları hazırlanmıştır.Oda Hizmet Binamızdan sertifikalarınızı alabilirsiniz.
2015 Yılı Hayvan Hastalık Ve Zararlıları İle Mücadele Proğramı kapsamında büyükbaş hayvanlara aşılama programına katılmak isteyen meslektaşlarımız ekteki dosyada bulunan gerekli yerleri doldurup, imzalayarak 17.11.2014 tarihine kadar Odamıza teslim edilmesi gerekmektedir.
Büyükbaş hayvanlarda küpeleme programına katılmak isteyen meslektaşlarımız ekteki dosyada bulunan gerekli yerleri doldurup, imzalayarak 17.11.2014 tarihine kadar Odamıza teslim edilmesi gerekmektedir.
"Perakende Satış Yerleri ve Tıbbi Ürün Bulunduran Yerlerin İzin ve Denetim İşlemleri" başlıklı 2013/14 nolu talimat
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yaptığı kontroller sonucunda sahip olduğu bilgileri, 5996 Sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun’unun 31 inci maddesinin 6 ncı fıkrası uyarınca kamuoyunun bilgisine sunabileceği hükme bağlanmıştır. Ayrıca, 17 Aralık 2011 tarihli Gıda ve Yemin Resmi ...
Memorial Kayseri Hastanesi ile yapttığmız protokol gereği üyelerimiz Memorial Kayseri Hastanesinde çeşitli ayrıcalıklardan yararlanacaklardır.
 4 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret78532
Hava Durumu