Türk Veteriner Hekimleri Birliği

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası Olarak Seçim Kararı Alındı. ODA BAŞKANI AKGÜN ERGÜL
Büyükbaş hayvanlarda küpeleme programına katılmak isteyen meslektaşlarımız ekteki dosyada bulunan gerekli yerleri doldurup, imzalanarak ivedilikle odamıza teslim edilmesi gerekmektedir.
04.07.2015 CUMARTESİ GÜNÜ BURAK AT ÇİFTLİĞİNDE KAYSERİ VETERİNER HEKİMLER ODASININ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENECEKTİR.
Sosyal medya üzerinden yapılan yazışmalarda "1. Mezopotamya Veteriner Hekimleri Kongresi" adlı bir etkinlik düzenleneceği bilgisine ulaşılmıştır.
26 Nisan 2015 akşamı saat 19:30'da Hilton Otel de Dünya Veteriner Hekimler günü münasebetiyle düzenleyeceğimiz akşam yemeğimize eşlerinizle birlikte davetlisiniz. Katılım için 17 Nisan 2015 tarihine kadar rezervasyonlarınızı Odamızın 2226109 nolu telefonuna bildirmeniz rica olunur.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Kayseri Veteriner Hekimler Odası olarak Rodisson Blu otelde bayan veteriner hekimler için kahvaltılı etkinlik düzenlenecektir.Bayan veteriner hekimler davetlidir.
2015 yılına ait,klinisyen veteriner hekimlerin kliniklerinde bulundurması zorunlu olan ücret tarifesini Oda Hizmet Binamızdan temin etmeleri rica olunur.
Kayseri Veteriner Hekimler Odası Hizmet Binasında, üyelerimize aidat ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla pos makinesi hizmete girmiştir.
2015 yılında geçerli olacak kamu dışında çalışan veteriner hekimlerin aylık ücretleri ve yıllık üyelik aidatları TVHB TARAFINDAN BELİRLENMİŞTİR.
2015 yılı için Kayseri Veteriner Hekimler Odası olarak bastırdığımız KAVHO amblemli oda takviminizi Oda Hizmet Binasından alabilirsiniz.
 3 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret77372
Hava Durumu