Türk Veteriner Hekimleri Birliği

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
DÖRT MEVSİM SPOR OKULLARI İLE ODAMIZ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL

KAYSERİ VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BAŞKANLIĞINA

1.TARAFLAR:

1.1DÖRT MEVSİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

(DÖRT MEVSİM SPOR OKULLARI) Anbar Mah. Şht. Mehmet BAYDUR Cad. No:26/B Melikgazi / KAYSERİ Tel: 0531 740 4073

1.2 KAYSERİ VETERİNER HEKİMLERİ ODASI

Adres: Sahabiye Mah.Ahmet Paşa Cad.Buyurkan Sokak İştuğ İş Merkezi No: 71/7 Kocasinan – KAYSERİ Tel : 0352 222 6109

 

2.PROTOKOL KONUSU:

            İş bu protokol Dört Mevsim Spor Okulları’ nın Kayseri Veteriner Hekimleri Odasına bağlı Veteriner Hekimleri, bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınları, Kliniklerde her türlü vasıfta çalışan personellerine ve 1.derece yakınlarına uygulayacağı indirimli hizmetin nitelik ve koşullarının belirlenmesine ilişkindir.

 

3.HİZMET KAPSAM VE ORANI:

3.1 Dört Mevsim Spor Okullarının Kort Tenisi, Yüzme, Voleybol, Basketbol, Futbol, Kayak, Jimnastik ve Yaz Okulları branşlar kursları için; Kayseri Veteriner Hekimleri Odasına bağlı Veteriner Hekimi Üyeleri, bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınları, Kliniklerde her türlü vasıfta çalışan personellerine ve 1.derece yakınlarına yukarıda belirtilen spor branşları kayıtlarında %15 indirim uygulayacaktır.

 

3.2 İstenecek belgeler Hekimler ve klinik çalışanları için; Oda kayıt belgesi, bakmakta yükümlü oldukları 1. derece yakınları için oda kayıt belgesi ve kimlik fotokopileri, ibraz etmeleri gerekmektedir. Kayıt esnasında belge belirtmek zaruridir.

 

4.ÖDEME:    

4.1: İş bu protokol konusu hizmet bedelleri, Kayseri Veteriner Hekimleri Odası hizmet bedellerinin ödenmesi hususunda hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

4.2: Ödeme; Banka Hesabına Havale, EFT, Kredi Kartı ya da Nakit olarak 3 aylık 6 aylık ve yıllık paketler şeklinde ödeme seçenekleriyle mümkündür.

 

5.PROTOKOL SÜRESİ:

İş bu protokol 18/10/2019-18/10/2020 tarihleri arasında bir (1) yıl geçerli olacaktır. Protokol süresi dolmadan 30 gün içerisinde taraflardan birinin yazılı olarak protokol fesih talebi olmadığı takdirde protokol bir (1) yıl daha uzatılır.

6. İş bu protokol 18/10/2019 tarihinde 5 madde halinde 2 suret olarak imzalanmış imzalandığı tarihte de yürürlüğe girmiştir.

 

  
856 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret81857
Hava Durumu